Кухні на замовлення — заощаджуйте час і гроші з Leconfort.Factory Body ---

Плануєте ремонт на кухні й уже замислилися, що робити з меблями? Придбати готовий гарнітур, заощадивши час і гроші, чи замовити кухню, яка стане цілковитим утіленням вашого стилю, гарантовано буде відповідного розміру й дасть змогу максимально використовувати простір помешкання? Є доводи і за, і проти обох рішень.

3 заперечення проти кухні на замовлення

Здебільшого причини, через які люди не замовляють індивідуальні проєкти кухонь, зводяться до такого:

  • дорого, вартість комплекту неможливо визначити відразу, завжди доводиться витрачати більше, ніж планувалося;

  • готовий гарнітур побачив, поїхав і купив — без візитів замірників, без потреби погоджувати дизайн, вибирати матеріали тощо;

  • строки виготовлення індивідуальних замовлень ніколи не дотримуються.

Тож найчастіше між господарем і кухнею його мрії стоїть проблема невизначеності, від бюджету до часу.

Проте фахівці фабрики корпусних меблів Leconfort.Factory, які вже декілька років займаються виробництвом кухонь на замовлення в Києві, знають, як заощадити на співпраці.

Виготовлення кухні на замовлення від Leconfort.Factory

У Leconfort.Factory добре розуміють тих, хто вагається щодо індивідуального проєкту меблів. Тому кожному клієнтові компанії, який звернеться з приводу виготовлення кухні на замовлення, буде гарантовано:

  • безплатний виїзд замірника в зручний для клієнта час;

  • 3D-візуалізація проєкту: господар побачить, який вигляд матимуть його нові меблі в поєднанні з технікою, поточним оформленням вікон, кольором стін тощо;

  • реалістичні строки виконання замовлення та їх дотримання.

Звертаючись у Leconfort.Factory, щоб отримати кухні на замовлення, клієнти можуть бути впевнені: менеджери компанії допоможуть вибрати оптимальні матеріали й комплектувальні частини. Досвідчені фахівці зроблять усе, щоб замовники отримали якісні меблі й не вийшли за межі бюджету.

Заощадити в цьому питанні можна на матеріалах. Наприклад, під час виготовлення кухонь «Стандарт» будуть використовуватися матеріали вітчизняного виробництва, а не імпортні. Це жодним чином не позначиться на якості меблів, адже ДСП українських виробників дешевше, ніж європейські зразки, завдяки більшій доступності.

Виготовляючи кухні на замовлення в Києві впродовж декількох років, фабрика Leconfort.Factory надає гарантію на свої вироби. Крім того, компанія надає послуги з розкроювання ДСП, кромкування тощо. Зателефонуйте, що до вас виїхав замірник, який професіонально виміряє площу приміщення й розмір усіх потрібних елементів кухні.