Leconfort.Factory – функціональні та стильні кухні на замовлення Body ---

Практичні господарі вважають за краще замовити кухню, ніж купувати готову. Хоча, на перший погляд, таке рішення може видаватися не зовсім раціональним, адже доведеться витратити час та переплатити за індивідуальний проєкт. Розберемось, чи так це насправді.

Переваги кухні на замовлення

Плануючи облаштування власної кухні, зазвичай виходять з двох варіантів: виготовлення комплекту меблів за індивідуальним замовленням або покупка вже готового гарнітура. 

«За» покупку готового комплекту кухонних меблів можна навести наступні аргументи:

  • мінімальний час від оплати до того моменту, коли вже можна насолоджуватися новою кухнею;

  • вартість – по-перше, покупці бачать кінцеву ціну меблів одразу. По-друге, можна підібрати гарнітур економ-класу та ще додатково зекономити на самостійному монтажу.

Проте, готові гарнітури не враховують особливостей приміщення, випускаються у обмеженій лінійці розмірів, а індивідуальності кухні доведеться надавати за допомогою декору, посуду, техніки, штор тощо.

Якщо йдеться про кухні на замовлення, тут простір для самовираження значно ширший –виробники розроблять макет відповідно до побажань замовника. Індивідуальний проєкт виграє і в тому випадку, якщо хочеться раціонально оформити простір, розмістити вбудовану техніку. При такому підході вся корисна площа максимально задіяна, продумано використовується кожен сантиметр приміщення.

Обираючи кухні під замовлення, клієнти отримують :

  • чітку відповідність гарнітуру розмірам приміщення;

  • раціональне використання площі кухні;

  • індивідуальний дизайн.

Звісно, потрібно трохи почекати – виготовлення кухні на замовленні у Києві забере не менш як два тижні. Крім того, зазвичай важко одразу назвати точну вартість меблів. Вона формується під впливом багатьох факторів: від розмірів та дизайну до матеріалів.

Кухні на замовлення від Leconfort.Factory

Фабрика корпусних меблів Leconfort.Factory пропонує послуги виготовлення кухні під замовлення у Києві. Багаторічний досвід фахівців компанії є запорукою того, що клієнти отримають гарнітур своєї мрії.

Процес виготовлення меблів включає:

  • безкоштовний замір приміщення;

  • 3D візуалізацію проєкту;

  • підбір оптимальних матеріалів, виходячи з бюджету замовника.

На всі вироби та роботи надається гарантія, строки виготовлення обговорюються з замовником та строго дотримуються. 

Leconfort.Factory надає знижки постійним клієнтам, проводить акції, дарує подарунки. На фабриці можна замовити не тільки кухонні гарнітури, але й інші корпусні меблі: шафи-купе, гардеробні тощо.